U11: ponedeljek, četrtek, petek 9:00 - 10:30

U13: ponedeljek, četrtek, petek 9:00 - 10:30

U15: ponedeljek, četrtek, petek 10:30 - 12:00

U17: ponedeljek, četrtek, petek 18:00 - 20:00

Člani: četrtek, petek 20:00 - 22:00

Začetek tekmovanj

Za nami je prvi tekmovalni konec tedna.

Kadeti, U19: KŠD KRAS - NOVA GORICA MLADI 36:98

Prvo uradno tekmo sezone so naši kadeti opravili z odliko, proti novincu v ligi, ŠKD Kras. Po dobrem začetku domačinov, ki so do 14. minute vodili, so se Goričani le zbrali, predvsem v obrambi in razlika je iz minute v minuto naraščala.

ČLANI: NOVA GORICA MLADI - PIVKA PERUTNINARSTVO 61:73

Članska ekipa je bila pred prvo tekmo sezone nekoliko v oslabljeni postavi. V prvem polčasu je igra lepo tekla, obramba je bila čvrsta... V nadaljevanju pa so gosti z agresivnejšo obrambo dosegali lahke koše, naši pa v napadu nikakor niso zadevali.

STAREJŠI PIONIRJI MODRI, U15: AJDOVŠČINA B - NOVA GORICA MLADI 40:65

Naša B pionirska ekipa nabira izkušnje v ligi s fanti, ki so leto, ali celo dve starejši. Na uvodni tekmi so pokazali pravi pristop, požrtvovalno igro in lepe poteze. Na koncu pa zasluženo zmagali.

STAREJŠI PIONIRJI BELI, U15: NOVA GORICA MLADI - KOŠ PRIMORSKA 91:53

Starejši pionirji so sezono otvorili v domači dvorani. V zelo lepi tekmi so prikazali premoč nad vrstniki iz obale. Z lepimi potezami so iz četrtine v četrtino višali prednost in na koncu zasluženo zmagali.

MLADINCI, U19: NOVA GORICA MLADI - HOPSI POLZELA 67:98

Mladinci so na prvi tekmi kvalifikacij odigrali proti zelo kvalitetni ekipi Hopsov. Naši so se borili in odigrali dobro tekmo, vendar so gostje v minutah slabosti naših, to kaznovali. Na koncu je zasluženo zmagala gostujoča ekipa.

Skupni trening za 1. in 2. razrede: TOREK, 16:00 - 17:00,

Skupni trening za 3. in 4. razrede: TOREK, 17:00 - 18:00.

ŠOLA KOŠARKE

Ponovno začenjamo s Šolo košarke. Vabimo vse, da se nam pridružijo na igrivih treningih košarke. S treningi pričenjamo v mesecu oktobru.

Urniki: (lahko se spremenijo)

OŠ Milojke Štrukelj. 1. in 2. razred: četrtek, 15:45 - 16:45, telovadnica OŠ Ledine. 3. in 4. razred: ponedeljek in sreda, 15:00 - 16:00, telovadnica OŠ M.Štrukelj.

OŠ Frana Erjavca 1. in 2. razred: petek, 14:00 - 15:00. 3. in 4. razred: sreda in petek, 15:00 - 16:00.

OŠ SOLKAN 1. in 2. razred: ponedeljek, 15:30 - 16:30. 3. in 4. razred: ponedeljek, 16:30 - 17:30 in petek, 15:00 - 16:00.

OŠ IVANA ROBA. 1. in 2. razred: petek, 15:00 - 16:00. 3. in 4. razred: TOREK, 15:00 - 16:00 in petek, 16:000 - 17:00.