Sponzorstva in donacije

Sponzorstva in donacije v našem športno-gospodarskem okolju še vedno ostajajo glavni vir financiranja kluba in podlaga za naš obstoj. Na spodnji povezavi lahko najdete podrobne predstavitve vseh društevnih aktivnosti, oglaševalskih platfrom in pristopov, ki jih v društvu gojimo za zagotavljanje stabilnosti našega ustroja, ki pa po najboljših močeh vrača pokroviteljev vložek z vidnostjo, prepoznavnostjo in družbeno odgovornostjo.

Našo ponudbo bomo vedno prilagodili vašim željam in specifikam pokrovitelja samega. Omogočamo tako sponzoriranja članske ekipe, kot tudi povsem ločena sponzorstva mladinskega pogona ali posameznih selekcij, ki bi jim želel posamezen pokrovitelj stopiti na pomoč.

Za vse pokrovitelje in partnerje pripravljamo tudi izvrine dodatne aktivacije v okviru naših tekem, dogodkov izven parketa in na družabnih omrežjih.

SPONZORJI

SOFINANCER PROGRAMOV ŠPORTA